mpb_9791

Créa Créa – designéři s duší Pylones

Autor: / Žádné komentáře / 40 Zhlédnutí / 22/09/2016

Créa Créa je umělecké jméno francouzských desigérů Sophie Roberty a Christophe Beausejour. Tito designéři propůjčují svým výrobkům duši a mnohdy vytváří celé příběhy. Jaký je ale jejich příběh?

Sophie Roberty byla od malička fascinovaná kresbou a tvorbou. Vystudovala módní návrhářství. Se svojí tvůrčí povahou se však stále pohybovala na hranicích mezi módou a designem.

Inspiraci čerpá Sohpie z přírody velmi narativním a uměleckým způsobem. A s jakým materiálem pracuje nejraději? Má doslova vášeň pro tvorbu s přírodním kaučukem.

Na základě jejího osobitého přístupu si tak vybudovala originální tvorbu designu. Se svojí vizí se rozhodla oslovit Pylones, ten byl očarován její tvorbou a tak začala jedinečná spolupráce…

Christophe Beausejour je zase nadšenec do plastického umění. Vystudoval školu výtvarných umění v Toulouse. Svou kariéru začal se speciálními efekty a fotografiemi.

S Pylones se Christophe setkává zcela náhodou. A to díky jeho prvnímu úspěchu s věšáčky na ručníky. Ty vytvořil ve své volné chvíli, když si pohrával s kouskem keramické hlíny.

Dvojice designérů Créa Créa je autorem mnoha krásných a jedinečných produktů Pylones, které jsou malým uměleckým dílem a zároveň funkčním doplňkem. Jejich tvorba nezná hranic. Navrhují výrobky do domácnosti, ke stolování, do kanceláře, pro krásu, na ven,…  Jejich nadšení a fantazie se stále odráží v jejich nových a nových výrobcích. Mezi nejnovější produkty patří designová šála, usb lampa květina, odkladač na mycí houbičku, odkladač na drátěnku, presovač na kávu, set šálků na espresso, odkladač na šperky,… Nesmíme však také opomenout produkty, které jsou stále velmi oblíbené – termoska, termohrnek, peněženky, struhadlo a další.

 

Designéři Créa Créa jsou plní neotřelých nápadů a tak se určitě můžeme brzy těšit na další skvělé novinky.

 

 

 

 

www.pylones-eshop.cz

Váš Komentář

Email (nebude poskytnut)