Příběh Pylones

Příběh Pylones

pylones1Příběh značky Pylones začíná v roce 1985, kdy v pařížském regionu, v dílnách vysoké školy umělecko – průmyslové „Ecole nationale supérieure de création industrielle“, rue Saint Sabin v Paříži, skupina přátel „Braguette Magique“ začíná z latexu, vytvářet kolekci šperků se zvířecími motivy. Studenti a jejich přátelé se o ně přetahují a výroba nestačí uspokojovat poptávku. A tak vzniká společnost Pylones, zřizuje výrobní dílnu, seznamuje se s technikou výroby forem a sériové výroby a obíhá pařížské obchody. Vystavené výrobky slaví úspěch a lákají kolemjdoucí.

Ten příběh ale teprve začíná…

pylones2Tihle mladí designéři odhalují, že z latexu se dají vyrábět i jiné produkty než jsou šperky. Hned na to uvádějí na trh novou kolekci do domácnosti. Vznikají tak barevné,
poddajné, nerozbitné a omyvatelné předměty jako jsou vázy, nástěnné hodiny, stolní zrcadla apod. To dalo impuls k tomu, co se mělo stát základním kamenem naší činnosti: design předmětů. Už nevyrábíme pouze z gumy, ale používáme všechny dostupné materiály.

….Pylones

pylones3Proč Pylones? Pylony (stožáry) šíří energii po pláních a polích, v údolích i horách a pohrávají si s hranicemi. Jdeme do nových dobrodružství, roztahujeme křídla a vydáváme se na cestu, zámořskou cestu. Nadšení a talentovaní designéři, specifické materiály, zajímavé techniky, trpěliví a kompetentní dodavatelé, výkonní a pozorní spolupracovníci nám otevírají dveře k úspěchu. K ještě lepším výkonům nás motivují naši věrní zákazníci, přicházejíc ze všech koutků světa.

Takto nás již 28 let pohání toto průkopnické nadšení! Našim výrobkům dáváme tvary, často figurativní, zvířecí, někdy neobvyklé, pylones4barvíme je, vytváříme nebo boříme, modelujeme je nebo je předěláváme, aby vás pořád překvapovaly a uváděly do rozpaků. Díváte se na ně, dáváte je jako dárek a používáte je s radostí? Jsme rádi, že tomu tak je, a to na celém světě. Proto otevíráme jeden obchod za druhým. Nejdříve v Paříži, pak v dalších francouzských městech, až překračujeme hranice Francie! Otevíráme obchody s naší značkou v Evropě, poté v USA, Japonsku, Latinské Americe, … nedávno také v Austrálii!

… a

Tohle není konec, je to jen začátek. Ještě spolu napíšeme opravdu krásné příběhy… Překvapení, úsměv, záchvat smíchu při návštěvě naších stránek nebo našeho obchodu. Život je rázem kouzelný, pestrý, barevný jako je svět Pylones.