soutez-eshop-kolaz

SOUTĚŽ S NOVÝM ESHOPEM

Autor: / 2 Komentářů / 51 Zhlédnutí / 06/10/2016

Dáváme vám vědět, že máme nový eshop a k této příležitosti jsme pro vás připravili soutěž.

Soutěžíme o 3 dárkové poukazy do našeho eshopu v hodnotě 1000, 600 a 300 Kč s dopravou zdarma.

Jak se zúčastnit?

  1. Navštivte náš nový eshop http://www.pylones-eshop.cz/
  2. Pěkně z blízka ho prozkoumejte.
  3. Napište nám na FB pod příspěvek vaše hodnocení, např. jak se vám stránky líbí? Našli jste vše potřebné? Jak na vás působí? Co vám chybí? Trávíte tam rádi čas?

Veškeré rady a připomínky uvítáme. Na vaše komentáře se moc těšíme.

Tři výherce vylosujeme a vyhlásíme na FB 17. 10. 2016.

Váš Pylones

2 Komentářů

  1. Navštívila jsem vaše stránky a i jsem se šla podívat osobně….a málem jsem omdlela úžasem….tohle je něco, co na trhu chybí…..když už platit, tak ať to vypadá….dle mého nápadu, který mě přepadl uvnitř obchodu, jste jediní, kteří mají tu moc uspokojit zákazníka. celostříbrné nádobí ….dobré….ale tohle je umění v kuchyni a bytě….domě…..a proto, až se bude ženit můj krásnej bratr, půjdu mu koupit do obchodu něco do domácnosti, protože tohle si opravdu zaslouží. Cetky lidské marnivosti, tak se to dá nazvat, ale také tak, že s tímto božím nádobím a potřebami se jedna radost pracuje….držela jsem v ruce pár věciček a jsou velmi příjemné do ruky, do oka a i do kuchyně, domácnosti……tohle chci mít…vždy si dochucuji design svými nápady, ale vy jste jednička……

  2. Napsala jsem ódu na Vaše zboží……jak je fajnové do ruky, oka i domácnosti a……mi to tu zmizelo….tak až bude bratr pořádat svatební hostinu, dostane ode mne dar, který mu nakoupím jedině u Vás…..v komerčním světě, kde je vše předražené a ještě to stojí za ……stížnosti, Vy svítíte do všech stran jako maják….mazlíte se s dasignem a konečně nebudu muset vylepšovat vzhled a koupím hotový výrobek……kdyby něco, tak bych klidně přijala místo designérky….a s chutí bych navrhovala další do domácnosti…….už mám pár originálních výrobků, ale není kde prodat……tak bych Vám nechtěla konkurovat a tím Vás zrujnovat, ale třeba spolupracovat…..
    KONG KONG KONG UUUUU
    Pavla Czech

Váš Komentář

Email (nebude poskytnut)