IMG_3061 CRCT

Velikonoce s fantazií

Autor: / Žádné komentáře / 67 Zhlédnutí / 17/03/2016

Už jste přemýšleli, jak letošní Velikonoce udělat výjimečnými? S našimi výrobky vám inspirace chybět nebude. A co víc, po svátcích jara se můžete z našich výrobků radovat každý den.

Náš stále oblíbený kalíšek na vajíčko se lžičkou a kladívkem nemůže už snad chybět na žádném velikonočním stole. Ke kalíšku patří kladívko a lžička a díky kolečkům si můžete kalíšek posílat po stole. Změňte tradiční snídani na chvíle zábavy a fantazie.

 

 

Někdo má rád vajíčko jen tak, někdo si jej rád osolí nebo opepří. Líbí se vám nápad posílání kalíšku s vajíčkem? Pak vás jistě nadchnou naše slánky a pepřenky v designu ptáčka. Díky mechanismu se dají natáhnout a poslat přes celý stůl. Musíte být ale ve střehu, tihle ptáčci jsou rychlí.

 

 

Magnetický ptáček, na který si můžete odkládat kancelářské sponky nebo třeba jehly a špendlíky při šití, vám připomenou příchod jara. Navíc krásně zpívá, když s ním trochu zahýbete. Zdobit může vaši domácnost stejně tak jako vaši kancelář.

 

 

Ozdobou může být i naše křehká baletka Larabesque. Je ohebná ve všech kloubech a vykouzlíte s ní nejnáročnější figury. Dá se lehce sundat z podstavce a tak si s ní mohou hrát i malé baletky a princezny. Už jste slyšeli o princezně z vajíčkového království? My také ne, ale říše fantazie hranic nezná …

 

 

Inspirujte se našimi výrobky a vytvořte si jedinečné chvíle plné her a zábavy.

 

 

 

www.pylones-eshop.cz

Váš Komentář

Email (nebude poskytnut)