2-pejsek-rozprasovac

Vodní mazel – pejsek Medor

Autor: / Žádné komentáře / 56 Zhlédnutí / 07/09/2016

Skvělá zpráva pro všechny milovníky pejsků! Mám tu pro vás totiž jednoho věrného vůdce smečky, se kterým je nejen zábava, ale je také moc užitečný. Jmenuje se Medor, má velké zelené oči, pořád vyplazený jazýček a hbitý ocásek, kterým divoce vrtí kdykoliv slyší, že je potřeba zalít květiny. Seznamte se s veselým rozprašovačem na vodu, který umí do domácnosti a péči o rostlinstvo přinést opravdovou legraci a rozptýlení.

 

1-pejsek-rozprasovac

 

Pejsek Medor s láskou dohlíží na to, aby každá květina měla dostatek vláhy, občas okoukne, jestli náhodou nepotřebuje hnojivo a je rád, pokud jsou do zahradnických sešitů pečlivě prováděny záznamy o tom, jak se které květině v jeho „chovu“ daří. Medorek je sice veselá kopa a nezkazí žádnou legraci, ale jak vidíte, zároveň umí být i pedant.

 

2-pejsek-rozprasovac

 

Je si moc dobře vědom toho, jak ho domácí flóra potřebuje, a když zrovna nerozprašuje kapky blahodárné vody, pak všechny vázy a květináče střeží svýma velkýma očima. Tady zkrátka hlídá Medor, pamatujte si to!

 

3-pejsek-rozprasovac

 

A tohle jsou ty chvíle, kdy je pejsek Medor ve svém živlu. Stačí jen lehce stisknout jeho růžový jazýček a květinám se dostane přesně tolik potřebné vláhy, kolik jí potřebují. Medore, jsi pašák!

 

4-pejsek-rozprasovac

 

Mám doma hlavně „odolné“ rostlinstvo, které se nemusí často zalívat, ale od té doby, co je Medor členem rodiny, přikupuji květiny, o které je potřeba se opravdu starat a pečovat o ně. Chci totiž, abych mohla rozprašovacího pejska používat co nejčastěji. Je to totiž velké potěšení, když vrtí svým ocáskem a rozdává radost. Jen se na něj podívejte…nejde mu odolat.

 

 

www.pylones-eshop.cz

Váš Komentář

Email (nebude poskytnut)