4-hrnky-preso-ptacci

Zpívající káva aneb čtyři ptačí bratři

Autor: / Žádné komentáře / 59 Zhlédnutí / 15/06/2016

Malá hádanka. Jsou čtyři, jeden větší filuta než druhý, dokážou dokonale stylově zpestřit servírování kávy, zahnat nudu a navíc okouzlit každou návštěvu. Kdo je to? Není to úplně jednoduchá hádanka, já vím. Snad jedině pokud máte doma nejmilejší šálky na espresso Tweet express, mohli jste okamžitě vyhrknout odpověď. A pokud je doma ještě nemáte, je ten správný čas vám je představit.

 

1-hrnky-preso-ptacci

 

Šálky na espresso Tweet express mají daleko od obyčejných hrnečků. Tohle jsou čtyři ptačí kluci, kteří nade všechno milují kávu a její servírování. A když zrovna nepoletují po kuchyni nebo nad konferenčním stolkem, kde cítí bábovku, rádi se účastní ptačích sněmů, prozpěvují a štěbetají si nejnovější zprávy z domova a ze světa. A protože jsou ve světě designových super věciček už docela známí, dávají často rozhovory a odpovídají na všetečné dotazy zvědavých ptačích reportérů.

 

2-hrnky-preso-ptacci

 

Ptáčci sice poslušně čekají ve své pohodlné kovové klícce, ale jakmile ucítí kávová zrna, zavřete raději okna. Můžete si být totiž jistí, že pod vlivem kávové vůně svou klec bleskurychle opustí a přece jen, otevřené okno by je mohlo zlákat k průzkumu okolních kaváren. Hledat je pak po celém městě by nebylo nic jednoduchého. Jen ať pěkně zůstanou poblíž našeho kávovaru.

 

3-hrnky-preso-ptacci

 

Zdá se mi, že takhle jsou nejspokojenější. Plní lahodné kávy a navíc blízko u sebe, takže si můžou povědět i ty největší tajnosti, které zpozorovali a které se k nim donesly.

 

4-hrnky-preso-ptacci

 

Ráno jak má být. Vyhřáté peřiny, pokoj provoněný kávou a štěbetající ptáčci, kteří ji s umem sobě vlastním stylově servírují. Když ráno začne tímhle způsobem, je snadné směle vykročit do nového dne. ;)

 

www.pylones-eshop.cz

Váš Komentář

Email (nebude poskytnut)